Sebil Çeşme

Sizi Arayalım

shape

Sebil Çeşme

Sebil Çeşme
Sebil Çeşme ile sevdiklerinizin anılarını sonsuza dek yaşatın.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Sebil Çeşme
Sebil Çeşme gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Semih Kılıçtaş
1 Hafta önce kendileriyle iletişime geçerek bana WhatsApp'tan yeni sebil çeşme modellerini gönderdiler. Beğendiğim modeli yakından çekerek, nasıl kurulum yapılacağını hangi aşamalardan geçtiğini güzelce anlattılar. Siparişimi oluşturdum, teşekkürler.
Arif Yılmaz
İstanbul'a hiç gitmeye gerek kalmadan WhatsApp üzerinden sebil çeşme siparişimizi oluşturduk. Bizim için bütün adımları takip ettiler, ve çeşmemizi açtılar. Hayır olarak yapılacak sebil çeşme işlemleriniz için bu firmayı tercih edebilirsiniz. Varolun.
İlayda Keleş
Bahçem için özel bir sebil çeşmesi istemiştik, gelip su hattı için ön kontrol yaptılar ve kısa sürede istediğim özel modeli tasarlayıp montajını yaptılar. Ekip arkadaşları tam takım ruhu ile çalışıyorlar, işlerinin profesyonelleri diyebilirim. Başarılı buldum.
İbrahim Ersen
Sebil çeşme yaptırmak istiyordum, telefonla aradım ve istediğimi bilmem gereken bütün konular hakkında detaylı bilgiler verdiler. Çok teşekkür ederim, en uygun olan ve en şık duran sebil çeşme modellerinden biri olanı hemen istediğim yere kurdular teşekkürler.
Nihat Yavuz
İstanbul'a Kars'tan geldiğimizde direk olarak sevabına olarak yaptırmak istediğimiz sebil çeşme için Erkan Bey ile iletişim geçtik. Kısa sürede isteklerimizi yerine güvenle getirdiler, bizlere bütün aşamaları düzenli bir şekilde anlattılar. Teşekkürler.
shape1
Sebil Çeşme

Sıkça Sorulan Sorular

Çeşme Yaptırmanın Fiyatı Nedir?

2021 yılında çeşme yaptırmanın fiyatları çok değişken olmaktadır. İstemiş olduğunuz model ve çeşme - sebil'de kullanılacak olan malzemeye - büyüklüğüne göre fiyatlar tamamen değişmektedir. Çeşmenin yapılacağı alan, kullanılan malzemelerin değişikliğinden dolayı güncel fiyatları öğrenmek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Çeşme Yaptırmak İçin Nereye Başvurulur?

Mezarlık, özel mülk alanlarına ve insanların çok sık kullanmış olduğu alanlara çeşme - sebil yaptırmak istiyorsanız bu durum için o bölgeye ait kaymakamlık, su işleri müdürlüğü gibi birçok kurumdan izin alması gerekmektedir. Hayrat Çeşme olarak bu adımları sizin için takip ediyor ve sizin için başvurusunu yapıyoruz.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebiliriz?

Bizimle iletişime geçebilmek için, (0212) 565 20 07 nolu numarayı arayabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 acil destek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Farklı Sebil ve Çeşme Modelleriniz Var Mı?

Evet, her yıl değişmekte ve gelişmekte olan birçok farklı sebil ve çeşme modellerimiz mevcut. Yeni modellerimizin tamamını görmek için, (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sebil Çeşme
Sebil Çeşme hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Sebil Çeşme hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.