Sebil Çeşme

Hakkımızda

shape
Sebil Çeşme
Sebil Çeşme
Sebil Çeşme ile sevdiklerinizin anılarını sonsuza dek yaşatın.

Geleneksel mimarinin en önemli yapılarından biri olan hayrat çeşmeler, Gökhan Çeşme olarak en özel şekilde tasarlanmaktadır. İslam kültüründen gelen sembol ve inanışlarla birlikte hayrat çeşmeleri, istenilen her alan için profesyonel bir şekilde tasarlamaktayız. Alanında uzman, genç ve dinamik personellerimiz tarafından hizmet vermekte ve müşteri odaklılık ilkesi dahilinde hareket etmekteyiz.

Kurulduğumuz andan itibaren oluşturduğumuz güvenirlik, müşteri odaklılık, kurumsal hizmet ilkelerinden ödün vermeden tasarımlarımızı ve üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtikten sonra süreç planlaması yaparak sürecin herhangi bir aşamasında sorun çıkmasını engellemekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hayrat çeşmelerimizin ön kısmında besmele, arka kısmında ise tuğra bulunmaktadır. Yanlarda bulunan iki alınlığa, hayratı yaptıran kişilerin isimleri yazılmaktadır. Ayrıca ön ve arka kısımlara, hayrat çeşmesinin konulacağı yerdeki belediyelerin isimleri nakşedilmektedir. Böylelikle hayrat çeşmeleri, müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda tamamlanmış olmaktadır.

Hayrat çeşmelerinin uzun ömürlü olması ve dış darbelere karşı dayanıklı bir form elde edebilmesi için özel malzemeler kullanılmaktayız. Genellikle opeksi boyalı alüminyum döküm kullanılmakta olup böylelikle hayrat çeşmeleri, darbelere karşı dayanıklı bir hale gelmektedir. Çeşmelerin ağırlıkları farklılık göstermekte olup müşterilerin istekleri doğrultusunda boyutlandırma çalışmaları yapılmaktadır.

Göz alıcı tasarımları ile ön plana çıkan hayrat çeşmelerimiz, çok hızlı ve kolay bir şekilde kurulmaktadır. Tasarım aşamasında çeşmelerimiz, kullanım kolaylığı sağlayacak detaylarla bezenmektedir. Hem estetik hem de işlevsel hayrat çeşmeleri üretmekteyiz ve bu konuda ayrıcalıklı bir konumda bulunmanın gururunu yaşamaktayız. Müşteri odaklılık ilkesi gereğince çalışmalarımızı düzenli, sistematik ve disiplinli bir şekilde yapmakta ve müşterilerin isteklerine uygun çeşmelerin üretimini sağlamaktayız.

Sektörde fark yaratacak yenilikçi çözümler benimsemekte ve hayrat çeşmelerinin Türk ve İslam kültürünün sembolleriyle bezenmiş olmasına özen göstermekteyiz. Muhteşem hayrat çeşmeleri tasarlamak için buradayız!


Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Sebil Çeşme
Sebil Çeşme gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Arif Yılmaz

İstanbul'a hiç gitmeye gerek kalmadan WhatsApp üzerinden sebil çeşme siparişimizi oluşturduk. Bizim için bütün adımları takip ettiler, ve çeşmemizi açtılar. Hayır olarak yapılacak sebil çeşme işlemleriniz için bu firmayı tercih edebilirsiniz. Varolun.

Semih Kılıçtaş

1 Hafta önce kendileriyle iletişime geçerek bana WhatsApp'tan yeni sebil çeşme modellerini gönderdiler. Beğendiğim modeli yakından çekerek, nasıl kurulum yapılacağını hangi aşamalardan geçtiğini güzelce anlattılar. Siparişimi oluşturdum, teşekkürler.

İbrahim Ersen

Sebil çeşme yaptırmak istiyordum, telefonla aradım ve istediğimi bilmem gereken bütün konular hakkında detaylı bilgiler verdiler. Çok teşekkür ederim, en uygun olan ve en şık duran sebil çeşme modellerinden biri olanı hemen istediğim yere kurdular teşekkürler.

İlayda Keleş

Bahçem için özel bir sebil çeşmesi istemiştik, gelip su hattı için ön kontrol yaptılar ve kısa sürede istediğim özel modeli tasarlayıp montajını yaptılar. Ekip arkadaşları tam takım ruhu ile çalışıyorlar, işlerinin profesyonelleri diyebilirim. Başarılı buldum.

Nihat Yavuz

İstanbul'a Kars'tan geldiğimizde direk olarak sevabına olarak yaptırmak istediğimiz sebil çeşme için Erkan Bey ile iletişim geçtik. Kısa sürede isteklerimizi yerine güvenle getirdiler, bizlere bütün aşamaları düzenli bir şekilde anlattılar. Teşekkürler.
shape1
Sebil Çeşme
Sıkça Sorulan Sorular
Çeşme Yaptırmak İçin Nereye Başvurulur?

Mezarlık, özel mülk alanlarına ve insanların çok sık kullanmış olduğu alanlara çeşme - sebil yaptırmak istiyorsanız bu durum için o bölgeye ait kaymakamlık, su işleri müdürlüğü gibi birçok kurumdan izin alması gerekmektedir. Hayrat Çeşme olarak bu adımları sizin için takip ediyor ve sizin için başvurusunu yapıyoruz.

Çeşme Yaptırmanın Fiyatı Nedir?

2021 yılında çeşme yaptırmanın fiyatları çok değişken olmaktadır. İstemiş olduğunuz model ve çeşme - sebil'de kullanılacak olan malzemeye - büyüklüğüne göre fiyatlar tamamen değişmektedir. Çeşmenin yapılacağı alan, kullanılan malzemelerin değişikliğinden dolayı güncel fiyatları öğrenmek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebiliriz?

Bizimle iletişime geçebilmek için, (0212) 565 20 07 nolu numarayı arayabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 acil destek için bizimle (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Farklı Sebil ve Çeşme Modelleriniz Var Mı?

Evet, her yıl değişmekte ve gelişmekte olan birçok farklı sebil ve çeşme modellerimiz mevcut. Yeni modellerimizin tamamını görmek için, (0532) 373 88 03 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sebil Çeşme
Sebil Çeşme hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Sebil Çeşme hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.