Sebil Çeşme

Müşteri Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Sebil Çeşme
Sebil Çeşme gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
İbrahim Ersen
Sebil çeşme yaptırmak istiyordum, telefonla aradım ve istediğimi bilmem gereken bütün konular hakkında detaylı bilgiler verdiler. Çok teşekkür ederim, en uygun olan ve en şık duran sebil çeşme modellerinden biri olanı hemen istediğim yere kurdular teşekkürler.
Arif Yılmaz
İstanbul'a hiç gitmeye gerek kalmadan WhatsApp üzerinden sebil çeşme siparişimizi oluşturduk. Bizim için bütün adımları takip ettiler, ve çeşmemizi açtılar. Hayır olarak yapılacak sebil çeşme işlemleriniz için bu firmayı tercih edebilirsiniz. Varolun.
Nihat Yavuz
İstanbul'a Kars'tan geldiğimizde direk olarak sevabına olarak yaptırmak istediğimiz sebil çeşme için Erkan Bey ile iletişim geçtik. Kısa sürede isteklerimizi yerine güvenle getirdiler, bizlere bütün aşamaları düzenli bir şekilde anlattılar. Teşekkürler.
Semih Kılıçtaş
1 Hafta önce kendileriyle iletişime geçerek bana WhatsApp'tan yeni sebil çeşme modellerini gönderdiler. Beğendiğim modeli yakından çekerek, nasıl kurulum yapılacağını hangi aşamalardan geçtiğini güzelce anlattılar. Siparişimi oluşturdum, teşekkürler.
İlayda Keleş
Bahçem için özel bir sebil çeşmesi istemiştik, gelip su hattı için ön kontrol yaptılar ve kısa sürede istediğim özel modeli tasarlayıp montajını yaptılar. Ekip arkadaşları tam takım ruhu ile çalışıyorlar, işlerinin profesyonelleri diyebilirim. Başarılı buldum.
Sizi Arayalım
Sebil Çeşme
Sebil Çeşme hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Sebil Çeşme hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.